Klasyfikacja generalna Grand Prix Złoty Jelonek grupa A i B po dwóch turniejach

Po rozegraniu 2 turniejów klasyfikacja wygląda następująco :

GRUPA  A

  • ZAWODNIK / ZAWODNICZKA_________pkt. miejsca w turniejach
  1. Łoboda Jakub__________________10.0   2  1
  2. Fiedorek Michał_______________10.0   1  6
  3. Świątkowski Paweł______________9.0   3  2
  4. Wąsala Wiktoria________________7.5   7  4
  5. Koza Marta_____________________7.0   9  7
  6. Adamczyk Dominik_______________6.5   4  8
  7. Słowik Julia__________________ 5.0   6 14
  8. Dzionek Dominika_______________5.0  11 12
  9. Świercz Nikodem________________4.5   -  3
  10. Benecka Natalia________________4.5  10 15
  11. Horczak Franciszek_____________4.0   -  5
  12. Baczyński Bartosz______________4.0  14 11
  13. Adamczyk Piotr_________________3.5   5  -
  14. Mały Karol_____________________3.0   8  -
  15. Fiedorek Piotr_________________3.0   -  9
  16. Mazurek Michał_________________3.0   - 10
  17. Jaracz Piotr___________________2.5   - 13
  18. Aziri Emilia___________________2.0  12 20
  19. Graczykowski Łukasz____________2.0   - 16
  20. Wylegała Daniel________________2.0   - 17
  21. Wąsiewski Tymoteusz____________1.5   - 18
  22. Głowala Dawid__________________1.5   - 19
  23. Kaczmarek Milena_______________1.0  13  -

GRUPA B

  1. Szpakowski Krystian___________10.5   1  2
  2. Strzała Kinga__________________9.0   3  3
  3. Bartłomowicz Jakub_____________8.5   4  4
  4. Żebrowski Mateusz______________6.5   7  8
  5. Żukowska Amelia________________6.0  10  5
  6. Golej Aleksander_______________5.0   -  1
  7. Świercz Nikodem________________5.0   2  -
  8. Kosiorowska Aleksandra_________5.0   8 14
  9. Hebda Piotr____________________4.0   -  6
  10. Filipowicz Piotr_______________4.0   -  7
  11. Maciuszek Jarosław_____________4.0  11 21
  12. Smoliński Jakub________________3.5   -  9
  13. Nadzieja Błażej________________3.5   - 10
  14. Opałacz Kacper_________________3.5   - 11
  15. Chojnacki Aleksander___________3,0   -  5
  16. Michałek Jakub_________________3.0   -  6
  17. Maciuszek Zuzanna______________3.0  12 20
  18. Ochnik Urszula_________________3.0   - 12
  19. Horczak Ignacy_________________3.0   - 13
  20. Lebiedziejewski Ksawery________3.0   - 15
  21. Jachimczyk Stanisław___________2.5   - 16
  22. Jabłoński Kacper_______________2.5   - 17
  23. Jonczyk Eliza__________________2.5   - 18
  24. Ćwiszewska Oliwia______________2.5   - 19
  25. Kibiń Oliwia___________________2.0   9  -
  26. Michalczyszyn Zuzanna__________2.0   - 22
  27. Drewnicki Mateusz______________2.0   - 23
  28. Banaszak Michał________________1.0   - 24
  29. Laska Maksymilian______________1.0   - 25
  30. Grochowska Zofia_______________0.0   - 26
(Andy)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.