Turniej lodowy

Zapraszamy na ostatni turniej szachowy w tym roku szkolnym. Nosić będzie nazwę  – TURNIEJ LODOWY , gdyż nagrody to lody i dyplomy dla wszystkich uczestników.Będzie to już III turniej z serii  Grand Prix  Złoty Jelonek, gdzie punkty zostaną zaliczone do klasyfikacji generalnej.

8 czerwca 2013 r. zostanie rozegrany Złoty Jelonek, tradycyjnie w gościnnej Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze przy ul.Moniuszki 9.

Grupa A – dla dzieci urodzonych w latach 2000 – 2004 , które posiadają minimum V kategorię szachową. Możliwy , a nawet wskazany  jest udział dzieci, które grając dotychczas w gr. B uzyskały wymaganą kategorię. W grupie tej mogą grać również osoby młodsze, które posiadają V lub wyższą kat. szachową ( z roczników 2005 – 2006 ).

Grupa B – dla dzieci urodzonych w latach 2000 – 2004 , które nie posiadają kategorii szachowej. W grupie tej mogą brać udział osoby, które uzyskały kategorie szachowe , grając w tej grupie we wcześniejszych turniejach w br. ( w czekoladowym lub pizzowym ). Również tutaj wskazany dla rozwoju jest udział młodszych dzieci z klas I lub z przedszkoli ( r. 2005 – 2006 ).

W obu grupach możliwe jest uzyskanie V i IV kategorii szachowej. Zapisy w dniu turnieju na sali gry w godz. 9.00 – 9.30 . Zgłoszenie można kierować również  przez e-mail zj3@jelonka.jgora.pl. Wpisowe w obu grupach wynosi 10 zł ( zawiera opłatę klasyfikacyjno – rankingową PZSzach.). Osoby spóźnione mogą grać od 2 rundy.Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godz. 9.50 .

Serdecznie zapraszamy dzieci do gry , a opiekunów do kibicowania !!!

(Andy)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.