Wiktoria,Jagoda i Kacper wywalczyli awans!

Z naszej osady startującej w Pszczewie trójka zawodników wywalczyła awans do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się na przełomie lutego i marca 2017 roku. W grupie dziewcząt do lat 9 drugie miejsce przypadło Wiktorii Janikowskiej,a trzecie Jagodzie Romejko. W kategorii chłopców do lat 9 rzutem na taśmę VI miejsce i awans zapewnił sobie Kacper Karp. Gratulacje dla naszych młodych zawodników i rodziców. Zarząd klubu obiecuje pomoc w przygotowaniach do finałów, aby nasze nadzieje zajęły miejsca w czołowej ,,szóstce” w kraju, co umożliwi udział zarówno w Mistrzostwach Europy, jak i w Mistrzostwach Świata! Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Europy, impreza odbędzie się względnie niedaleko (Rumunia), natomiast na Mistrzostwa Świata należy się wybrać troszkę dalej, bo do Brazylii! Nie zapominamy o Kindze Strzale, która pechowo przegrała awans, zajmując V miejsce w D-11 (awansowały tylko 4 dziewczęta). Do końca walczyli również Nikodem Świercz w C-13, Oliwia Ćwiszewska w D-11, Igor Burda w C-9 i Piotr Kołodziejski w C-11. Dziękujemy wszystkim za udział w tej imprezie. Mamy nadzieję, iż nasi zawodnicy spróbują wystartować jeszcze w Półfinałach Mistrzostw Polski w Szczyrku (5 – 12 listopada 2016), a może jeszcze dołączy inny nasz zawodnik…

Krótka fotorelacja p. Doroty Janikowskiej.
Końcowe wyniki na chessarbiter:
D-9 C-9 D-11 C-11 C-13

(Andy)
Ten wpis został opublikowany w kategorii STARTY, TURNIEJE i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.