Wiktoria Janikowska Wicemistrzynią Polski!!!

Wiktoria Janikowska zdobyła srebrny medal na rozegranych we Wrocławiu w dniach 6-8 sierpnia 2017 roku Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt do lat 10 to największe osiągnięcie w historii Klubu Szachowego Jelonka Jelenia Góra. Przepełnia nas ogromna radość i duma. Brawo Wiki, brawo Rodzice za wsparcie. Nasza juniorka zdobyła 9,0 pkt. w 11 partiach. Nieco szczęścia zabrakło w ostatniej rundzie. Wiki zanotowała jedyną porażkę z brązową medalistką Klarą Szczotką (MUKS Stoczek 45 Białystok). Mistrzynią Polski została zaś Maja Mazurek (UKS SP 1 Brzozów). Wystarczył remis do złota. Ale i tak piękny wynik i piękne chwile. Victory Wiktoria!!!

Pełne wyniki dostępne są w systemie chessarbiter: Dziewczęta D-10

(biały skoczek)
Ten wpis został opublikowany w kategorii STARTY, WYNIKI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.