Wiktoria Janikowska Szkolną Mistrzynią Polski!

Wiktoria Janikowska -zawodniczka naszego klubu- została Mistrzynią Polski w kategorii dziewcząt do lat 11 w rozegranych w dniach 7-14 stycznia 2018 w Szklarskiej Porębie Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwa Polski. Tym razem nasza złota medalistka reprezentowała swoją Szkołę Podstawową nr 11 w Jeleniej Górze. W siedmiu partiach zdobyła 6,5 pkt. Na „mecie” wyprzedziła Klarę Szczotkę (6,0) z SP 29 w Białymstoku oraz trzecią Joannę Pietryk (5,0) z SP 3 w Bogatynii. Wielkie Brawa i Gratulacje Wiktoria!!! W tej kategorii startowała również nasza Jagoda Romejko, reprezentująca SP 10- która z dorobkiem 3,5 pkt. zajęła miejsce tuż za podium. Ponadto w Mistrzostwach walczyli inni zawodnicy naszego klubu: Remigiusz Trusewicz (Akademia Happy Kids / 2,0 pkt i 6 miejsce do lat 7), Jakub Trusewicz (SP 11 / 4,5 pkt / 15 miejsce / do lat 9), Kacper Karp (SP 11 / 5,0 pkt / 6 miejsce / do lat 11), Jakub Błaszkiewicz (SP 15 / 4,5 pkt / 12 miejsce / do lat 11), Kinga Strzała (SP 11 / 5,0 pkt / 8 miejsce / do lat 13), Piotr Kołodziejski (SP 8 / 5,0 pkt / 5 miejsce / do lat 13).

Pełne wyniki turnieju:
Dziewczęta do lat 11
Dziewczęta do lat 13
Chłopcy do lat 11
Chłopcy do lat 13

(biały skoczek)
Ten wpis został opublikowany w kategorii STARTY, WYNIKI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.