10 Jelonków w Zielonej Górze

W sobotę 23 marca 10 zawodników naszego klubu wybrało się na Mistrzostwa Województwa Lubuskiego .Olek Gerono gra przez 2 dni/ grupa do 12 lat/,pozostali rozegrali 6 rund w sobotę.Start naszych zawodników napawa optymizmem,potwierdzając,że system szkolenia w Jeleniej Górze jest prawidłowy,a zdolnych dzieci mamy dużo.W grupie 38 osób doskonale zagrali Kasia Tkacz,zajmując III miejsce , a równocześnie wygrywając kategorię dziewczat,Piotr Hejke,trzeci w kategorii chłopców/ norma na IV kategorię/ oraz Oliwka Cudyk,trzecia w grupie dziewczynek.Wszyscy nasi pozostali zawodnicy zagrali bardzo dobrze,zdobywając minimum połowę punktów. Victoria Talaga,Witek Lipiński i Weronika Sękiewicz po 3.5 pkt.,Piotr Ziemak/7 lat/,Mateusz Glinkowski i Ola Gerono po 3.0 pkt.Dziękujemy również rodzicom za poświęcony czas.

(Andy)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.