Remek zajmuje 9 miejsce w Pucharze Polski do lat 7!

Znakomitą postawę zaprezentował Remigiusz Trusewicz w rozegranym w Szczyrku (26-30 kwietnia 2019) Pucharze Polski do lat 7. W 9 rundach wywalczył 6,0 pkt. co pozwoliło na zajęcie wysokiego 9 miejsca. Gdyby nie pechowa przegrana w ostatniej partii znalazłby się tuż za podium, na czwartym miejscu. Zabrakło naprawdę niewiele. Dodajmy jeszcze, że jest to najlepszy wynik wśród zawodników z Dolnego Śląska. To największy sukces indywidualny w tej kategorii wiekowej w historii Klubu Szachowego Jelonka Jelenia Góra! Wysoką lokatą Remek uzyskał jednocześnie prawo do startu w Mistrzostwach Europy do lat 8 (Słowacja, Bratysława). Serdecznie gratulujemy naszemu młodemu zawodnikowi, jego rodzicom oraz przedszkolu Akademia Happy Kids, w którym ma możliwość trenowania i rozwijania swojego talentu. W zawodach wystartował również drugi nasz reprezentant Piotr Ziemak. Uzyskując 5,0 pkt. zajął 22 lokatę wśród 55 chłopców z całego kraju. Pierwsze miejsce w turnieju przypadło Szymonowi Walewskiemu (UKS Czternastka Warszawa) z dorobkiem 8,0 pkt, drugie Janowi Busińskiemu (MUKS Stoczek 45 Białystok) – 7,5 pkt. a trzecie Filipowi Pawliczowi (KSz Gryf Szczecin) – 7,0 pkt.

Końcowe wyniki dostępne są w systemie chessarbiter.com:
Puchar Polski do lat 7 w szachach 2019 – Chłopcy

(biały skoczek)
Ten wpis został opublikowany w kategorii STARTY, TURNIEJE, WYNIKI i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.