Złoto i srebro na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli

W rozegranych 17 września 2019 roku IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach wystąpiło 5-ciu zawodników Klubu Szachowego Jelonka Jelenia Góra. Zawody rozgrywane były tempem 10 minut na zawodnika na dystansie 7 rund w kategoriach: przedszkola, klasy I-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe, osobno z podziałem na dziewczęta i chłopców. Najlepsze lokaty w swoich kategoriach zdobyło dwoje zawodników: Aleksandra Zielińska ze Szkoły Podstawowej nr 6 (komplet 7 punktów – mistrzostwo i złoty medal w kategorii klas V) oraz Remigiusz Trusewicz ze Szkoły Podstawowej nr 11 (6 punktów – wicemistrzostwo i srebrny medal w kategorii klas I). Pozostali zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach: Elżbieta Błaszkiewicz z Przedszkola Zaczarowany Parasol (6. miejsce na 24 zawodniczki w kategorii przedszkolaków), Katarzyna Tkacz ze Szkoły Podstawowej nr 3 (8. miejsce na 40 zawodniczek w kategorii klas II) oraz Jakub Błaszkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 6 (7. miejsce na 135 zawodników w kategorii klas V).

Szczegółowe wyniki Mistrzostw według grup rozgrywkowych w systemie Chessmanager:
Przedszkola – dziewczęta, Klasa I – chłopcy, Klasa II – dziewczęta, Klasa V – dziewczęta, Klasa V – chłopcy.

(Tomasz)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.