9 miejsce Piotra Kołodziejskiego w Pucharze Polonii Wrocław

Dobrą postawę zaprezentował najlepszy junior KSz Jelonka Jelenia Góra Piotr Kołodzieski w Pucharze Polonii we Wrocławiu 17 listopada 2019. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund systemem mecz i rewanż, tempem 3 minuty na partię na zawodnika + 2 s. bonus za każde wykonane posunięcie.
Z dorobkiem 8,5 pkt. z 14 partii Piotr uplasował się świetnym 9 miejscu. Dla porządku dodajmy, że wśród 36 startujących startował z 29 pozycji na liście startowej, a w końcowej klasyfikacji wyprzedził wielu dużo wyżej notowanych szachistów. Zanotuje też spory zysk (137 punktów) w światowym rankingu ELO w szachach błyskawicznych. Pierwsze miejsce wywalczył Piotr Sabuk (KSz Hetman Płock) 11,0 pkt. drugie Marcin Tazbir (KSz Polonia Wrocław) 11,0 pkt. , a trzecie drugie Kamil Stachowiak (KSz Polonia Wrocław) 10,5 pkt.

Szczegółowe wyniki turnieju:
Puchar Polonii Wrocław – I miejsce 600 zł

(biały skoczek)
Ten wpis został opublikowany w kategorii STARTY, WYNIKI i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.