Małe Jelonki we Wrocławiu

W dn. 7-8 grudnia we Wrocławiu odbył się bardzo silny i licznie obsadzony turniej szachowy ,,Mikołaj rozdaje kategorie „. Z naszego klubu pojechało nowe pokolenie młodziutkich szachistów w imponującej liczbie 28 zawodników ! Ich  występy napawają optymizmem na najbliższe lata.Polityka klubu przynosi efekty w postaci coraz większej liczby trenujących dzieci i zaangażowanych rodziców. W grupie E zagrało 10 młodych naszych szachistów, wszyscy w wieku 7 lat. Grali z zawodnikami nieraz  2 razy starszymi od siebie. Patryk Bąk zajął 3 miejsce wśród 37 zawodników, zdobywając 5 punktów w 6 partiach i uzyskując V kategorię szachową  ! Również piąte kategorie uzyskali Mateusz Hałub / 4.0 pkt./ i Michał Łużny/ 3.0 pkt. / .  Wystąpili również Kuba Wiśniewski  ,Wojciech Staniów, Denis Berczuk i Nataniel Szczebiotowski – wszyscy po 3.0 punkty,Agnieszka Staniów- 2.5 pkt.,Kuba Kuźma i Wojtek Grzybowski – obaj po 2 punkty. Brawo ! W grupie D / ranking 1100 – 1250 / liczba zawodników wyniosła 36, lecz tutaj nasi młodzi gracze mogli się spotkać z dorosłymi !!!   Z dorobku 4 punktów najbardziej może być zadowolony Kacper Węglarz. Lila Łoniewska i Szymek Berczuk uzyskali po 3.0 pkt., Ala Fudali i Wojtek Fortuna po 2.0. Michał Maciejewski i Szymek Hnatów zakończyli turniej z 1 punktem. Dziękujemy ! Grupa C liczyła 46 osób , oczywiście nasi mieli możliwość gry z dorosłymi i to z niezłym skutkiem. Doskonałe IV miejsce zajął 8 – letni Mateusz Glinkowski , gromadząc 5.0 punktów i uzyskując III kategorię szachową !!! Bardzo dobrze finiszował Janek Janic – 5.0 pkt. Oliwka Cudyk , Victoria Talaga – Siekierska i Werka Sękiewicz zgromadziły również po 4.0. Piotr Hejke i Olek Rybacki uzyskali po 3.0 pkt., Witek Lipiński 2.5,  Piotruś Ziemak i Antek Ilek po 2.0. Grupa C – ranking 1600 liczyła 30 osób. Bartek Dąbrowski zagrał dobry turniej , uzyskując 3.0 punty. Punkt więcej zgromadził Pan Paweł Janic/ tata Janka /, a nasz szkoleniowiec Łukasz Cudyk 4.5. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za występ, rodzicom za opiekę nad dziećmi !

(Andy)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.