Graliśmy w Raciborzu.

 W dniach 18-19 stycznia 2020 r. 16 zawodników naszego klubu uczestniczyło w XX Międzynarodowym  Turnieju Szachowym w Raciborzu. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach: do lat 9 oraz do lat 12. Zawodnicy rozegrali 7 rund w tempie 60 minut dla zawodnika na partię.

     W grupie do lat 9 8 miejsce (7 miejsce wśród chłopców) zajął Mateusz Glinkowski zdobywając 5 pkt., natomiast pięcioro naszych zawodników uzyskało 4 pkt.: Victoria Talaga-Siekierska oraz Weronika Sękiewicz (odpowiednio 3 i 4 miejsce w kategorii dziewcząt),  Witold Lipiński, Aleksander Rybacki oraz Piotr Hejke. Poniżej wyniki pozostałych zawodników: Patryk Bąk (3,5 pkt.), Aleksandra Gerono, Liliana Łoniewska (3 pkt. – odpowiednio 9 i 10 miejsce w kategorii dziewcząt), Kacper Węglarz  (3 pkt.), Piotr Ziemak (2,5 pkt.), Zofia Duczkowska (2 pkt.) oraz Karolina Chrzanowska (1 pkt.).

W grupie do lat 12 startowali: Cyprian Łoniewski, Krzysztof Mochól oraz Aleksander Gerono – wszyscy uzyskali 3,5 pkt. plasując się w środku stawki.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.chessarbiter.com: do lat 9do lat 12.

Opiekę szkoleniową nad dziećmi sprawował Pan Andrzej Dwilewicz wraz z rodzicami.

Serdeczne gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.