I Tematyczne Grand Prix K.Sz. Jelonka Jelenia Góra – V Turniej – wyniki!

     W V turnieju z cyklu Tematycznego Grand Prix wzięło udział 45 zawodników. Tym razem debiut zaczynał się od posunięcia 1.Sf3, grano tempem 6 min. + 4 sek. za każdy wykonany ruch.  Pierwsze miejsce zdobył Jakub Błaszkiewicz (2008), który zdobył 32 punkty turniejowe.  Na drugim miejscu uplasowała się Jagoda Romejko (2007)  – 28 pkt. Jagoda jako jedyna  nie przegrała żadnej partii podczas turnieju. Trzecim zawodnikiem turnieju był Mateusz Glinkowski (2011) – 24 punkty.

Poniżej imienna klasyfikacja V turnieju:

1.Jakub Błaszkiewicz (2008) – 32 pkt turniejowe – [1 pkt GP + 2 pkt z IV turnieju  + 3  pkt z III turnieju + 1 pkt z II turnieju + 1 pkt I turnieju z ]
2.Romejko Jagoda (2007) – 28 – [2 + 6 + 4 + 3 + 3]
3.Glinkowsski Mateusz (2011) – 24  – [3 + 21 + 1 + 20 + 7]
4.Burda Igor (2007) – 22 – [5 + 27 + Pauza (zawodnik nie startował w turnieju) + 4 + 10]
5.Janic Jan (2011) – 18 – [6 + 18 + 16 + 23 + 8]
6.Gerono Aleksander (2008) – 16 – [6 + 4 + 9 + 5 + 6]
7.Kaszewski Miłosz (2007) – 16 – [7 + 3 + 2 + 4 + 5]
8.Łoniewska Liliana (2012) – 15 – [8 + 19 + Pauza + Pauza + Pauza]
9.Sękiewicz Weronika (2011) – 15 – [9 + 8 + 11 + 9 + 10] 
10.Łabieniec Mateusz (2011) – 14 – [10 + 11 + 23 + 13 + 19]
11.Mochól Krzysztof (2010) – 14 – [11 + 9 + 15 + 19 + 17]
12.Grzybowski Wojciech (2012) – 12 – [12 + 30 + 34 + Pauza + Pauza]
13.Rybacki Aleksander (2011) – 12 – [13 + 23 + 30 + 14 + 14]
14.Bąk Patryk (2012) – 12 – [14 + 15 + 10 + 11 + 9]
15.Dynkiewicz Kamil (2011) – 12 – [15 + 35 + 19 + Pauza + 28]
16.Wójcik Kacper (2008) – 12 – [16 + 32 + Pauza + 24 + 18]
17.Lipiński Witold (2011) – 12 – [17 + 25 + 6 + 21 + 15]
18.Łoniewski Cyprian (2009) – 11 – [18 + 13 + Pauza + Pauza + Pauza]
19.Cudyk Oliwia (2011) – 11 – [19 + 5 + 13 + 6 + 20]
20.Staniów Agnieszka (2012) – 11 – [20 + 36 + 21 + 15 + 22]
21.Fudali Alicja (2012) – 10 – [21 + 20 + 18 + 16 + 11]
22.Hejke Piotr (2011) – 10 – [22 + 17 + 17 + 12 + 29]
23.Duczkowska Zofia (2012) – 10 – [23 + 42 + 32 + 33 + 43]
24.Talaga-Siekierska Victoria  (2011) – 9 – [24 + 16 + 12 + 22 + Pauza]
25.Berczuk Szymon (2012) – 9 – [25 + 10 + 36 + 28 + 23]
26.Berczuk Denis (2012) – 9 – [26 + 29 + 38 + 32 + 33]
27.Łużny Michał (2012) – 8 – [27 + 40 + 43 + 27 + 47]
28.Fortuna Wojciech (2011) –8 -  [28 + 14 + 24 + 34 + 25]
29.Gerono Aleksandra (2011) – 8 – [29 + 39 + 29 + 7 + 39]
30.Kubacki Bartek (2012) – 7 – [30 + Pauza + 51 + 31 + 38 + 46]
31.Filipowicz Wiktoria (2012) – 7 – [31 + 54 + 46 + 31 + Pauza]
32.Staniów Wojciech (2012) – 6 – [32 + 26 + 26 + 35 + 38]
33.Węglarz Kacper (2012) – 6 – [33 + 22 + 8 + 40 + 16]
34.Chrzanowska Karolina (2012)  – 6 – [34 + Pauza + Pauza + 26 + Pauza]
35.Piskozub Oliwier (2012) – 6 – [35 + Pauza + 42 + Pauza + 34]
36.Heyduk Remigiusz (2012) – 5 – [36 + 47 + 47 + Pauza + Pauza]
37.Pruchnik Emilia (2012) – [37 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza]
38.Sękiewicz Oskar (2013) – 5 – [38 + 34 + 35 + Pauza + Pauza]
39.Kubacka Iga (2012) – 4 – [39 + 31 + 39 + 29 + 31]
40.Heyduk Antonina (2010) – 4 – [40 + 28 + 41 + Pauza + Pauza]
41.Sowiński-Kupranowicz Artur (2011)  – 4 – [41 + 46 + Pauza + 30 + 26]
42.Łechtański Krystian (2012) – 3 – [41 + 49 + 45 + 46 + 42]
43.Swedura Igor (2012) – 2 – [42 + 52 + 27 + 45 + 44]
44.Hnatów Szymon (2012) – 0 – [43 + 41 + 22 + 17 + 40]
45.Węglarz Wiktoria (2010) – 0  – [44 + 53 + 44 + Pauza + 45]
 
 
Pozostali zawodnicy sklasyfikowani w cyklu Grand Prix:
 - Kawulski-Chodkiewicz Alexander (2010) – [Pauza + 1 + 7  + 2  + 2]
 - Kawulski-Chodkiewicz Nicole (2010) – [Pauza + 24 + 5 + 18 + 13]
 - Kaliciak Franciszek (2012) – [Pauza + 44 + 25 + 36 + 21]
 - Łechtański Adrian (2010) – [Pauza + 33 + 14 + 42 + 32]
 - Wiśniewski Jakub (2012) – [Pauza + 43 + 40 + 37 + 27]
 - Ziemak Piotr (2012) – [Pauza + 12 + 20 + 8 + Pauza]
 - Fąfrowicz Szymon (2009)  – [Pauza + 38 + Pauza + 25 + 12]
 - Powęska Maja (2012) – [Pauza + Pauza + 28 + 41 + 24]
 - Popis Mikołaj (2012) – [Pauza + 37 + 33 + 39 + Pauza]
 - Wandzel Maks (2011) – [Pauza + 48 + Pauza + 44 + 37]
 - Mroziński Marcin (2011) – [Pauza + 45 + 37 + Pauza + Pauza]
 - Młynarczuk Oliwia (2012) – [Pauza + 50 + Pauza + Pauza + 36]
 - Musiał Tola (2012) – [Pauza + Pauza + Pauza + 47 + 41]
 - Wolski Maciej (2007) – [Pauza + 7 + Pauza + Pauza + Pauza]
 - Michalak Wojciech (2009) – [Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 30]
 - Bartosiewicz Roman (2010) – [Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 35]
 - Choma Jerzy (2012) – [Pauza + Pauza + Pauza + 43 + Pauza]
 
 
 Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wyniki znajdują się również na stronie lichess.org. Finałowy turniej zostanie rozegrany w najbliższy piątek (29.05.2020 r.) 0 godz. 17:00,  tempo 10 min. + 5 sek., (1.d4 d5), 120 min.
Zapraszamy.
(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE, TURNIEJE, WYNIKI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>