I Tematyczne Grand Prix K.Sz. Jelonka Jelenia Góra zakończone – klasyfikacja generalna, nagrody.

     Dotarliśmy do finału I Tematycznego Grand Prix K.Sz. Jelonka Jelenia Góra. We wszystkich turniejach łącznie wzięło udział 62 zawodników w wieku od 7 do 13 lat. Rozegrano wiele partii, najmłodsi szachiści mieli możliwość zapoznania się w praktyce z różnymi wariantami debiutowymi. Cieszy duża frekwencja oraz zdyscyplinowanie młodych szachistów, którzy w większości brali udział we wszystkich turniejach. Ostatni turniej przyniósł rozstrzygnięcia w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz klasyfikacji OPEN. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem cyklu okazał się Jakub Błaszkiewicz, który aż czterokrotnie wygrał turniej. Jakub zgromadził 8 pkt GP i wyprzedził drugiego w swojej kategorii wiekowej (2005-2009) Miłosza Kaszewskiego (19 pkt). Trzecie miejsce zajął Aleksander Gerono (28 pkt). Najlepszą w kategorii dziewcząt okazała się Jagoda Romejko (13 pkt), która zajęła drugie miejsce w klasyfikacji OPEN – gratulujemy. Wśród dziewcząt z rocznika 2010-2011 wygrała Weronika Sękiewicz (47 pkt) przed Oliwią Cudyk (51 pkt) oraz Nicole Kawulski-Chodkiewicz (88 pkt.). W tym samym roczniku, wśród chłopców, zdecydowanym zwycięzcą okazał się Alexander Kawulski-Chodkiewicz (14 pkt). Alexander był trzecim zawodnikiem w klasyfikacji OPEN. Drugie miejsce zajął Mateusz Glinkowski (46 pkt) przed Krzysztofem Mochólem (55 pkt). Najliczniej reprezentowane były najmłodsze kategorie wiekowe (2012-2013). Wśród chłopców sklasyfikowanych zostało 19 zawodników. Najlepszym okazał się Patryk Bąk (55 pkt) przed Piotrem Ziemakiem oraz Kacprem Węglarzem (obaj 106 pkt). Wśród dziewcząt z  rocznika 2012-2013 zwyciężczynią została Alicja Fudali (86 pkt) przed Agnieszką Staniów (96 pkt) oraz Igą Kubacką (156 pkt).

 Najlepsza zawodniczka oraz zawodnik cyklu: Jagoda Romejko oraz Jakub Błaszkiewicz; otrzymują bon o wartości 50 zł do zrealizowania w sklepie internetowym allegro (użytkownik: BRICKMASTER). Bon został ufundowany przez Rodzica. Dzięki hojności sponsora: sklep firmowy WAWEL na ul.1 Maja 28 w Jeleniej Górze pierwszych trzech zawodników z poszczególnych kategorii otrzymuje słodką paczkę, natomiast pozostali zawodnicy otrzymują słodki upominek. Nagrody do odebrania są w sklepie w godzinach otwarcia (PN-PTK 8:00 – 17:00, SOB 9:00 – 14:00), przy odbiorze należy podać NICK zawodnika. Uwaga! Nagrody do odbioru są od 3 do 14 czerwca 2020 r.

Poniżej znajduje się pełna klasyfikacja turnieju.

I Tematyczne Grand Prix K.Sz. Jelonka Jelenia Góra

Jelenia Góra, 30.05.2020 r.

Kategorie

Chłopcy 2005 – 2009

1.

Błaszkiewicz Jakub

2008

8

1 + 1 + 3 + 2 + 1 + 4

2.

Kaszewski Miłosz

2007

19

5 + 4 + 2 + 3 + 7 + 5

3.

Gerono Aleksander

2007

28

6 + 5 + 9 + 4 + 6 + 7

4.

Burda Igor

2007

106

10 + 4 + Pauza + 27 + 5 + Pauza

5.

Wójcik Kacper

2008

114

18 + 24 + Pauza + 32 + 16 + 24

6.

Łoniewski Cyprian

2009

161

Pauza + Pauza + Pauza + 13 + 18 + 10

7.

Fąfrowicz Szymon

2009

195

12 + 25 + Pauza + 38 + Pauza + Pauza

8.

Wolski Maciej

2007

199

Pauza + Pauza + Pauza + 7 + Pauza + 12

9.

Michalak Wojciech

2009

270

30 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza
Dziewczęta 2005 – 2009

1.

Romejko Jagoda

2007

13

3 + 3 + 4 + 6 + 2 + 1
Chłopcy 2010 – 2011

1.

Kawulski-Chodkiewicz Alexander

2010

14

2 + 2 + 7 + 1 + Pauza + 2

2.

Glinkowski Mateusz

2011

46

7 + 20 + 1 + 21 + 3 + 15

3.

Mochól Krzysztof

2010

55

17 + 19 + 15 + 9 + 11 + 3

4.

Janic Jan

2011

71

8 + 23 + 16 + 18 + 6 + 23

5.

Łabieniec Mateusz

2011

73

19 + 13 + 23 + 11 + 10 + 20

6.

Hejke Piotr

2011

82

29 + 12 + 17 + 17 + 22 + 14

7.

Rybacki Aleksander

2011

83

14 + 14 + 30 + 23 + 13 + 19

8.

Lipiński Witold

2011

84

15 + 21 + 6 + 25 + 17 + 36

9.

Dynkiewicz Kamil

2011

118

28 + Pauza + 19 + 35 + 15 + 21

10.

Fortuna Wojciech

2011

121

25 + 34 + 24 + 14 + 28 + 30

11.

Łechtański Adrian

2010

181

32 + 42 + 14 + 33 + Pauza + Pauza

12.

Sowiński_Kupranowicz Artur

2011

187

26 + 30 + Pauza + 46 + 41 + 44

13.

Wandzel Maks

2011

249

37 + 44 + Pauza + 48 + Pauza + Pauza

14.

Mroziński Marcin

2011

262

Pauza + Pauza + 37 + 45 + Pauza + Pauza

15.

Bartosiewicz Roman

2011

275

35 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza
Dziewczęta 2010 – 2011

1.

Sękiewicz Weronika

2011

47

10 + 9 + 11 + 8 + 9 + 13

2.

Cudyk Oliwia

2011

51

20 + 6 + 13 + 5 + 19 + 8

3.

Kawulski-Chodkiewicz Nicole

2010

88

13 + 18 + 5 + 24 + Pauza + 28

4.

Talaga-Siekierska Victoria

2011

99

Pauza + 22 + 12 + 16 + 24 + 25

5.

Gerono Aleksandra

2011

121

39 + 7 + 29 + 39 + 29 + 17

6.

Heyduk Antonina

2010

229

Pauza + Pauza + 41 + 28 + 40 + Pauza

7.

Węglarz Wiktoria

2010

232

45 + Pauza + 44 + 53 + 44 + 46
Chłopcy 2012 – 2013

1.

Bąk Patryk

2012

55

9 + 11 + 10 + 15 + 14 + 11

2.

Ziemak Piotr

2012

106

Pauza + 8 + 20 + 12 + Pauza + 6

3.

Węglarz Kacper

2012

106

16 + 40 + 8 + 22 + 33 + 27

4.

Berczuk Szymon

2012

118

23 + 28 + 36 + 10 + 25 + 32

5.

Staniów Wojciech

2012

135

38 + 35 + 26 + 26 + 32 + 16

6.

Łużny Michał

2012

146

47 + 27 + 43 + 40 + 27 + 9

7.

Berczuk Denis

2012

149

33 + 32 + 38 + 29 + 26 + 29

8.

Hnatów Szymon

2012

163

40 + 17 + 22 + 41 + 43 + Pauza

9.

Kaliciak Franciszek

2012

167

21 + 36 + 25 + 44 + Pauza + 41

10.

Grzybowski Wojciech

2012

174

Pauza + Pauza + 34 + 30 + 12 + 38

11.

Wiśniewski Jakub

2012

181

27 + 37 + 40 + 43 + Pauza + 34

12.

Kubacki Bartek

2012

182

46 + 38 + 31 + Pauza + 30 + 37

13.

Swedura Igor

2012

198

44 + 45 + 27 + 52 + 42 + 40

14.

Sękiewicz Oskar

2013

198

Pauza + Pauza + 35 + 34 + 38 + 31

15.

Popis Mikołaj

2012

212

Pauza + 39 + 33 + 37 + Pauza + 43

16.

Łechtański Krystian

2012

223

42 + 46 + 45 + 49 + 41 + Pauza

17.

Piskozub Oliwier

2012

231

34 + Pauza + 42 + Pauza + 35 + Pauza

18.

Heyduk Remigiusz

2012

250

Pauza + Pauza + 47 + 47 + 36 + Pauza

19.

Choma Jerzy

2012

283

Pauza + 43 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza
Dziewczęta 2012 – 2013

1.

Fudali Alicja

2012

86

11 + 16 + 18 + 20 + 21 + 22

2.

Staniów Agnieszka

2012

96

22 + 15 + 21 + 36 + 20 + 18

3.

Kubacka Iga

2012

156

31 + 29 + 39 + 31 + 39 + 26

4.

Duczkowska Zofia

2012

163

43 + 33 + 32 + 42 + 23 + 33

5.

Łoniewska Liliana

2012

182

Pauza + Pauza + Pauza + 19 + 8 + 35

6.

Powęska Maja

2012

195

24 + 41 + 28 + Pauza + Pauza + 42

7.

Filipowicz Wiktoria

2012

207

Pauza + 31 + 46 + 54 + 31 + 45

8.

Chrzanowska Karolina

2012

219

Pauza + 26 + Pauza + Pauza + 34 + 39

9.

Pruchnik Emilia

2012

264

Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 37 + 47

10.

Młynarczuk Oliwia

2012

266

36 + Pauza + Pauza + 50 + Pauza + Pauza

11.

Musiał Tola

2012

268

41 + 47 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza

I Tematyczne Grand Prix K.Sz. Jelonka Jelenia Góra

Jelenia Góra, 30.05.2020 r.

OPEN

Chłopcy 2005 – 2009

1.

Błaszkiewicz Jakub

2008

8

1 + 1 + 3 + 2 + 1 + 4

2.

Romejko Jagoda

2007

13

3 + 3 + 4 + 6 + 2 + 1

3.

Kawulski-Chodkiewicz Alexander

2010

14

2 + 2 + 7 + 1 + Pauza + 2

4.

Kaszewski Miłosz

2007

19

5 + 4 + 2 + 3 + 7 + 5

5.

Gerono Aleksander

2007

28

6 + 5 + 9 + 4 + 6 + 7

6.

Glinkowski Mateusz

2011

46

7 + 20 + 1 + 21 + 3 + 15

7.

Sękiewicz Weronika

2011

47

10 + 9 + 11 + 8 + 9 + 13

8.

Cudyk Oliwia

2011

51

20 + 6 + 13 + 5 + 19 + 8

9.

Mochól Krzysztof

2010

55

17 + 19 + 15 + 9 + 11 + 3

10.

Bąk Patryk

2012

55

9 + 11 + 10 + 15 + 14 + 11

11.

Janic Jan

2011

71

8 + 23 + 16 + 18 + 6 + 23

12.

Łabieniec Mateusz

2011

73

19 + 13 + 23 + 11 + 10 + 20

13.

Hejke Piotr

2011

82

29 + 12 + 17 + 17 + 22 + 14

14.

Rybacki Aleksander

2011

83

14 + 14 + 30 + 23 + 13 + 19

15.

Lipiński Witold

2011

84

15 + 21 + 6 + 25 + 17 + 36

16.

Fudali Alicja

2012

86

11 + 16 + 18 + 20 + 21 + 22

17.

Kawulski-Chodkiewicz Nicole

2010

88

13 + 18 + 5 + 24 + Pauza + 28

18.

Staniów Agnieszka

2012

96

22 + 15 + 21 + 36 + 20 + 18

19.

Talaga-Siekierska Victoria

2011

99

Pauza + 22 + 12 + 16 + 24 + 25

20.

Burda Igor

2007

106

10 + 4 + Pauza + 27 + 5 + Pauza

21.

Ziemak Piotr

2012

106

Pauza + 8 + 20 + 12 + Pauza + 6

22.

Węglarz Kacper

2012

106

16 + 40 + 8 + 22 + 33 + 27

23.

Wójcik Kacper

2008

114

18 + 24 + Pauza + 32 + 16 + 24

24.

Berczuk Szymon

2012

118

23 + 28 + 36 + 10 + 25 + 32

25.

Dynkiewicz Kamil

2011

118

28 + Pauza + 19 + 35 + 15 + 21

26.

Gerono Aleksandra

2011

121

39 + 7 + 29 + 39 + 29 + 17

27.

Fortuna Wojciech

2011

121

25 + 34 + 24 + 14 + 28 + 30

28.

Staniów Wojciech

2012

135

38 + 35 + 26 + 26 + 32 + 16

29.

Łużny Michał

2012

146

47 + 27 + 43 + 40 + 27 + 9

30.

Berczuk Denis

2012

149

33 + 32 + 38 + 29 + 26 + 29

31.

Kubacka Iga

2012

156

31 + 29 + 39 + 31 + 39 + 26

32.

Łoniewski Cyprian

2009

161

Pauza + Pauza + Pauza + 13 + 18 + 10

33.

Hnatów Szymon

2012

163

40 + 17 + 22 + 41 + 43 + Pauza

34.

Duczkowska Zofia

2012

163

43 + 33 + 32 + 42 + 23 + 33

35.

Kaliciak Franciszek

2012

167

21 + 36 + 25 + 44 + Pauza + 41

36.

Grzybowski Wojciech

2012

174

Pauza + Pauza + 34 + 30 + 12 + 38

37.

Łechtański Adrian

2010

181

32 + 42 + 14 + 33 + Pauza + Pauza

38.

Wiśniewski Jakub

2012

181

27 + 37 + 40 + 43 + Pauza + 34

39.

Łoniewska Liliana

2012

182

Pauza + Pauza + Pauza + 19 + 8 + 35

40.

Kubacki Bartek

2012

182

46 + 38 + 31 + Pauza + 30 + 37

41.

Sowiński_Kupranowicz Artur

2011

187

26 + 30 + Pauza + 46 + 41 + 44

42.

Fąfrowicz Szymon

2009

195

12 + 25 + Pauza + 38 + Pauza + Pauza

43.

Powęska Maja

2012

195

24 + 41 + 28 + Pauza + Pauza + 42

44.

Swedura Igor

2012

198

44 + 45 + 27 + 52 + 42 + 40

45.

Sękiewicz Oskar

2013

198

Pauza + Pauza + 35 + 34 + 38 + 31

46.

Wolski Maciej

2007

199

Pauza + Pauza + Pauza + 7 + Pauza + 12

47.

Filipowicz Wiktoria

2012

207

Pauza + 31 + 46 + 54 + 31 + 45

48.

Popis Mikołaj

2012

212

Pauza + 39 + 33 + 37 + Pauza + 43

49.

Chrzanowska Karolina

2012

219

Pauza + 26 + Pauza + Pauza + 34 + 39

50.

Łechtański Krystian

2012

223

42 + 46 + 45 + 49 + 41 + Pauza

51.

Heyduk Antonina

2010

229

Pauza + Pauza + 41 + 28 + 40 + Pauza

52.

Piskozub Oliwier

2012

231

34 + Pauza + 42 + Pauza + 35 + Pauza

53.

Węglarz Wiktoria

2010

232

45 + Pauza + 44 + 53 + 44 + 46

54.

Wandzel Maks

2011

249

37 + 44 + Pauza + 48 + Pauza + Pauza

55.

Heyduk Remigiusz

2012

250

Pauza + Pauza + 47 + 47 + 36 + Pauza

56.

Mroziński Marcin

2011

262

Pauza + Pauza + 37 + 45 + Pauza + Pauza

57.

Pruchnik Emilia

2012

264

Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 37 + 47

58.

Młynarczuk Oliwia

2012

266

36 + Pauza + Pauza + 50 + Pauza + Pauza

59.

Musiał Tola

2012

268

41 + 47 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza

60.

Michalak Wojciech

2009

270

30 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza

61.

Bartosiewicz Roman

2011

275

35 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza

62.

Choma Jerzy

2012

283

Pauza + 43 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza

(Luk)

Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.