I Tematyczne Grand Prix K.Sz. Jelonka Jelenia Góra – VI Turniej – wyniki!

     W VI turnieju z cyklu Tematycznego Grand Prix wzięło udział 47 zawodników. Tym razem debiut zaczynał się od posunięcia 1.d4 d5, grano tempem 10 min. + 5 sek. za każdy wykonany ruch.  Pierwsze miejsce zdobyła Jagoda Romejko (2007), która po raz kolejny wygrała wszystkie partie zdobywając 40 punktów turniejowych.  Z 32 pkt rywalizację zakończyli Alexander Kawulski-Chodkiewicz (2010) oraz Krzysztof Mochól (2010), którzy zajęli odpowiednio 2 i 3 miejsce.

Poniżej imienna klasyfikacja VI turnieju:

1.Romejko Jagoda (2007) – 40 pkt turniejowych – [1 pkt GP + 2 pkt z V turnieju + 6  pkt z IV turnieju + 4 pkt z III turnieju + 3 pkt z II turnieju + 3 pkt z I turnieju]
2.Kawulski-Chodkiewicz Alexander (2010) – 32 – [2 + Pauza (zawodnik nie startował w turnieju)  + 1 + 7  + 2  + 2]
3.Mochól Krzysztof (2010) – 32 – [3 + 11 + 9 + 15 + 19 + 17]
4.Jakub Błaszkiewicz (2008) – 32 – [4 + 1 + 2 + 3 + 1 + 1]
5.Kaszewski Miłosz (2007) – 29 – [5 + 7 + 3 + 2 + 4 + 5]
6.Ziemak Piotr (2012) – 28 – [6 + Pauza + 12 + 20 + 8 + Pauza]
7.Gerono Aleksander (2008) – 28 – [7 + 6 + 4 + 9 + 5 + 6]
8.Cudyk Oliwia (2011) – 25 – [8 + 19 + 5 + 13 + 6 + 20]
9.Łużny Michał (2012) – 24 – [9 + 27 + 40 + 43 + 27 + 47]
10.Łoniewski Cyprian (2009) – 21 – [10 + 18 + 13 + Pauza + Pauza + Pauza]
11.Bąk Patryk (2012) – 21 – [11 + 14 + 15 + 10 + 11 + 9]
12.Wolski Maciej (2007) – 21 – [12 + Pauza + 7 + Pauza + Pauza + Pauza]
13.Sękiewicz Weronika (2011) – 21 – [13 + 9 + 8 + 11 + 9 + 10] 
14.Hejke Piotr (2011) – 21 – [14 + 22 + 17 + 17 + 12 + 29]
15.Glinkowski Mateusz (2011) – 19  – [15 + 3 + 21 + 1 + 20 + 7]
16.Staniów Wojciech (2012) – 19 – [16 + 32 + 26 + 26 + 35 + 38]
17.Gerono Aleksandra (2011) – 18 – [17 + 29 + 39 + 29 + 7 + 39]
18.Staniów Agnieszka (2012) – 17 – [18 + 20 + 36 + 21 + 15 + 22]
19.Rybacki Aleksander (2011) – 16 – [19 + 13 + 23 + 30 + 14 + 14]
20.Łabieniec Mateusz (2011) – 15 – [20 + 10 + 11 + 23 + 13 + 19]
21.Dynkiewicz Kamil (2011) – 15 – [21 + 15 + 35 + 19 + Pauza + 28]
22.Fudali Alicja (2012) – 14 – [22 + 21 + 20 + 18 + 16 + 11]
23.Janic Jan (2011) – 14 – [23 + 6 + 18 + 16 + 23 + 8]
24.Wójcik Kacper (2008) – 13 – [24 + 16 + 32 + Pauza + 24 + 18]
25.Talaga-Siekierska Victoria  (2011) – 13 – [25 + 24 + 16 + 12 + 22 + Pauza]
26.Kubacka Iga (2012) – 13 – [26 + 39 + 31 + 39 + 29 + 31]
27.Węglarz Kacper (2012) – 12 – [27 + 33 + 22 + 8 + 40 + 16]
28.Kawulski-Chodkiewicz Nicole (2010) – 12 – [28 + Pauza + 24 + 5 + 18 + 13]
29.Berczuk Denis (2012) – 12 – [29 + 26 + 29 + 38 + 32 + 33]
30.Fortuna Wojciech (2011) – 12 -  [28 + 14 + 24 + 34 + 25]
31.Sękiewicz Oskar (2013) – 12 – [31 + 38 + 34 + 35 + Pauza + Pauza]
32.Berczuk Szymon (2012) – 11 – [32 + 25 + 10 + 36 + 28 + 23]
33.Duczkowska Zofia (2012) – 10 – [33 + 23 + 42 + 32 + 33 + 43]
34.Wiśniewski Jakub (2012) – 10 – [34 + Pauza + 43 + 40 + 37 + 27]
35.Łoniewska Liliana (2012) – 10 – [35 + 8 + 19 + Pauza + Pauza + Pauza]
36.Lipiński Witold (2011) – 9 – [36 + 17 + 25 + 6 + 21 + 15]
37.Kubacki Bartek (2012) – 9 – [37 + Pauza + 51 + 31 + 38 + 46]
38.Grzybowski Wojciech (2012) – 8 – [38 + 12 + 30 + 34 + Pauza + Pauza]
39.Chrzanowska Karolina (2012)  – 7 – [39 + 34 + Pauza + Pauza + 26 + Pauza]
40.Swedura Igor (2012) – 7 – [40 + 42 + 52 + 27 + 45 + 44]
41.Kaliciak Franciszek (2012) – 6 – [43 + Pauza + 44 + 25 + 36 + 21]
42.Powęska Maja (2012) – 6 – [42 + Pauza + Pauza + 28 + 41 + 24]
43.Popis Mikołaj (2012) – 5 – [43 + Pauza + 37 + 33 + 39 + Pauza]
44.Sowiński-Kupranowicz Artur (2011)  – 4 – [44 + 41 + 46 + Pauza + 30 + 26]
45.Filipowicz Wiktoria (2012) – 2 – [45 + 31 + 54 + 46 + 31 + Pauza]
46.Węglarz Wiktoria (2010) – 2  – [45 + 44 + 53 + 44 + Pauza + 45]
47.Pruchnik Emilia (2012) – 1 – [46 + 37 + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza]
 
Pozostali zawodnicy sklasyfikowani w cyklu Grand Prix:
 - Hnatów Szymon (2012) – [Pauza + 43 + 41 + 22 + 17 + 40]
 - Łechtański Krystian (2012) – [Pauza + 41 + 49 + 45 + 46 + 42]
 - Burda Igor (2007) – 22 – [Pauza + 5 + 27 + Pauza + 4 + 10]
 - Łechtański Adrian (2010) – [Pauza + Pauza + 33 + 14 + 42 + 32]
 - Fąfrowicz Szymon (2009)  – [Pauza + Pauza + 38 + Pauza + 25 + 12]
 - Piskozub Oliwier (2012) – [Pauza + 35 + Pauza + 42 + Pauza + 34]
 - Heyduk Antonina (2010) – [Pauza + 40 + 28 + 41 + Pauza + Pauza]
 - Heyduk Remigiusz (2012) – [Pauza + 36 + 47 + 47 + Pauza + Pauza]
 - Wandzel Maks (2011) – [Pauza + Pauza + 48 + Pauza + 44 + 37]
 - Mroziński Marcin (2011) – [Pauza + Pauza + 45 + 37 + Pauza + Pauza]
 - Młynarczuk Oliwia (2012) – [Pauza + Pauza + 50 + Pauza + Pauza + 36]
 - Musiał Tola (2012) – [Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 47 + 41]
 - Michalak Wojciech (2009) – [Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 30]
 - Bartosiewicz Roman (2010) – [Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 35]
 - Choma Jerzy (2012) – [Pauza + Pauza + Pauza + Pauza + 43 + Pauza]
 
 
 Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wyniki znajdują się również na stronie lichess.org. 
 
(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.