Aleksandra Zielińska i Jagoda Romejko grały w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W dniach 4-11.10.2020 r. w Puławach odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Jedną z dyscyplin rozgrywanych podczas OOM były szachy. Nasz klub reprezentowany był przez 2 zawodniczki. W kategorii dziewcząt do lat 12 startowała Aleksandra Zielińska (5 pkt.), która zajęła 20 miejsce wśród 51 zawodniczek. Wśród dziewcząt do lat 14 Jagoda Romejko zdobywając 4 pkt-y turniejowe uplasowała się na 28 pozycji, Jagoda poprawiła swój ranking FIDE aż o 56 pkt. Zawodniczkom gratulujemy a rodzicom dziękujemy za wsparcie dzieci podczas turnieju.

Szczegółowe wyniki znajdują się tutaj: dziewczęta do lat 12dziewczęta do lat 14.

(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.