Mistrzostwa Polski do lat 8 zakończone.

W dniach 9-14.10.2020 r. w Poroninie odbyły się Mistrzostwa do lat 8 w kategorii chłopców i dziewcząt. Nasz klub reprezentowało 7 zawodników. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund w tempie 60 min + 30 sek. za każde posunięcie. Najlepszy wynik zanotował Remigiusz Trusewicz, który zajął 13 miejsce wśród 47 zawodników. Remik zdobył 5 punktów turniejowych podobnie jak świetnie grający Piotr Ziemak (23 miejsce). Również dobry start zanotował Patryk Bąk, który w turnieju mierzył się z bardzo mocnymi przeciwnikami zdobywając 4 pkt. i wypełniając normę na III kategorie szachową. Debiut na mistrzostwach Polski zaliczył również Kacper Węglarz, który zdobył 2 pkt. (45 miejsce). Wśród dziewcząt wyniki przedstawiały się następująco: Alicja Fudali – 3,5 pkt (22 miejsce), Karolina Chrzanowska – 3 pkt. (24 miejsce), Zofia Duczkowska – 3 pkt. (25 miejsce). Dzieciom gratulujemy wyników, natomiast rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie dzieci podczas turnieju.

Szczegółowe wyniki znajdują się tutaj: chłopcydziewczęta.

Zdjęcia z turnieju znajdują się tutaj.

(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.