Zawodnicy KSz. Jelonka startowali w Mistrzostwach Strefy Lubusko-Dolnośląskiej.

     W dniach 20-26.09.2020 r. w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej, które były równocześnie eliminacjami do przyszłorocznych mistrzostw Polski. W grupach do lat 9 awans uzyskiwało pierwszych 6 zawodników, natomiast w grupach do lat 11 i 13 – pierwszych czterech. Nasz klub reprezentowało 9 szachistów. Prawo startu w mistrzostwach Polski wywalczyły nasze najmłodsze zawodniczki: Victoria Talaga-Siekierska (I miejsce w grupie D9 – norma na II kategorię), Oliwia Cudyk (III miejsce, D9) oraz Weronika Sękiewicz (V miejsce, D9). Pozostałe wyniki naszych zawodników: Jagoda Romejko (VI miejsce, D13), Jakub Trusewicz (VII miejsce, C11), Aleksandra Gerono (VII miejsce, D9), Remigiusz Trusewicz (XI miejsce, C9), Aleksander Gerono (XIV miejsce, C13), Alexander Kawulski-Chodkiewicz (XVI miejsce, C11). Bezpośrednio po Mistrzostwach Strefy Lubusko-Dolnośląskiej odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w kategorii chłopców. Nasz jedyny reprezentant Remigiusz Trusewicz zajął 11 miejsce wśród 23 szachistów uzyskując 4 pkt-y turniejowe.  Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.