5 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów.

W sobotę 28 listopada w Kiełczowie k/Wrocławia rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich. Nasz klub reprezentowały trzy zespoły. Skład pierwszego zespołu przedstawiał się następująco: Jakub Bartłomowicz, Piotr Kołodziejski, Remigiusz Trusewicz, Jagoda Romejko. 10 punktów meczowych pozwoliło na zajęcie wysokiego V miejsca wśród 32 sklasyfikowanych drużyn. Nasze dwie pozostałe drużyny zajęły odpowiednio 15 (KSzJelonka Jelenia Góra II – Jakub Trusewicz, Jakub Błaszkiewicz, Ziemak Piotr, Sękiewicz Weronika) i 24 miejsce (KSzJelonka Jelenia Góra III - Igor Burda, Gerono Aleksander, Mochól Krzysztof, Gerono Aleksandra).  Na uwagę zasługuje indywidualne wyróżnienie, Jakub Błaszkiewicz został najlepszym zawodnikiem grającym na 2 szachownicy uzyskując 6,5 pkt-ów. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie chessarbiter.com. Zdjęcia z turnieju autorstwa Rodziców można obejrzeć tutaj.

(Luk)
Ten wpis został opublikowany w kategorii INFORMACJE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.